Kim ervoer veel hinder van haar hangende oogleden, die niet alleen een vermoeide blik gaven, maar ook fysieke klachten veroorzaakten. Dankzij een bovenooglidcorrectie uitgevoerd door dr. Visser is ze van deze problemen af.
“Door mijn hangende oogleden kreeg ik vaak vermoeide ogen, wat mijn uitstraling niet ten goede kwam. Ik ben een energiek persoon, en die uitgebluste blik paste totaal niet bij mij. In mijn werk bezoek ik regelmatig (potentiële) klanten, en dan wil je een frisse, representatieve uitstraling hebben. Dat gevoel miste ik.”
Kim had vooraf twijfels over de ingreep, vooral omdat ze bang was voor een onnatuurlijk resultaat. Gelukkig stelde het intakegesprek met dr. Visser haar gerust.
“Bij Polikliniek de Blaak voelde ik me direct op mijn gemak. Dr. Visser nam de tijd om goed naar mijn klachten te luisteren en alles duidelijk uit te leggen. Hij probeerde me nergens van te overtuigen, maar gaf me juist de ruimte om rustig thuis na te denken over mijn beslissing. Die aanpak gaf me veel vertrouwen.”
Het besluit om de ingreep te laten uitvoeren, bleek een schot in de roos. Kim kijkt positief terug op de hele ervaring:
“De ingreep zelf viel me ontzettend mee. Het team op de operatiekamer werkte met zoveel plezier en aandacht dat ik me volledig op mijn gemak voelde. Je merkt echt dat de patiënt centraal staat.”
Ook tijdens de herstelperiode voelde Kim zich goed ondersteund.
“Ik was door dr. Visser en zijn assistenten uitstekend voorbereid, dus ik wist wat ik kon verwachten. Vooral op de eerste dag hielp het koelen enorm om de zwelling en pijn snel te verminderen. Het herstel verliep voorspoedig.”
Het resultaat heeft haar verwachtingen overtroffen.
“Mijn gezicht is nog steeds helemaal mezelf, maar nu met een frisse, open uitstraling. Mijn ogen voelen aan het eind van de dag ook veel minder vermoeid, en ik kan weer makkelijk make-up gebruiken. Alles bij elkaar ben ik ontzettend tevreden met de behandeling én het resultaat. Het heeft mijn zelfvertrouwen een mooie boost gegeven!”
Kim’s ervaring benadrukt hoe een zorgvuldig uitgevoerde ooglidcorrectie een groot verschil kan maken, zowel fysiek als mentaal.